Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri
Bu hizmet Fe Grup | Fe Cleaning Service tarafından sağlanmaktadır.


 

Temiz ve sağlıklı alanlarda yaşamayı ve çalışmayı istemek en doğal hakkınızdır. Tesisinizde ihtiyacınız olan Temizlik Hizmetlerini istek ve beklentilerinizi de ön planda tutarak özenle seçilmiş, eğitimli ve deneyimli kadromuz ile sunmaktayız. Siteler, Fabrikalar, Üretim, Depolama ve Lojistik Tesisleri, Fabrikalar, İş Merkezleri ve Plazalar gibi noktalarda görev yapmaktayız.

Personel Seçimi Ve Eğitim Sürecimiz: Tüm personellerimiz İnsan Kaynakları Departmanımız ve Temizlik Operasyon Müdürlerimiz tarafından özenle seçilir. Göreve yerleştirme öncesinde şirket merkezimizde şirket içi eğitimlerimize alınırlar ardından çalışacakları projelerde Proje Oryantasyon Eğitimleri verilir. Personellerimiz şirketimizde çalıştıkları süre boyunca belirli periyotlarda tekrarlanan bu eğitimlere katılmaktadırlar.

Temizlik Kimyasalları ve Ekipmanlarımız: Temizlik Hizmeti esnasında kullanmış olduğumuz Kimyasal Ürünler ve Makine Parkurumuzun tamamı T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ve belirli bir kalite standartının üzerindeki markalardan seçilmektedir.

Denetimlerimiz: Temizlik Personellerimiz görev yaptıkları projelerde Şirket Yöneticilerimiz ve Operasyon Müdürlerimiz tarafından haberli veya habersiz denetime tabi tutulurlar. Bu denetimlerimizde personellerimizin yanısıra görev yaptıkları alandaki iş planlarına uygunlukları ve Temizlik Hizmetinin yeterli olup olmadığı da ayrıca gözlemlenir. Yapılan denetim neticesinde hazırlanan Denetim Raporlarımız müşterilerimizin sistemimize girerek incelemelerine 7 gün 24 saat açık olduğu gibi, ayrıca yazılı olarak e-posta ve sms bilgilendirme sistemimiz ile paylaşılır.

 

Yorumlar - Yorum Yaz