Değerlerimiz ve İlkelerimiz
Müşteri Odaklılık:
 Bizim için her müşteri özeldir. Her bir müşterimizin farklı istekleri ve farklı bakış pencereleri vardır. Müşterilerimizi etkin dinleriz. Müşterilerimizle empati kurar, onları anlarız. Müşterilerimize hızlı yanıt veririz. Müşterilerimizin öneri ve beklentilerini dikkate alırız. Müşterilerimiz ile uzun vadeli işbirliği yapar, aidiyet duygusu oluştururuz. Müşterilerimize katma değer sağlayacak hizmetler geliştiririz.  

İşbirliği ve Dayanışma Anlayışımız: Karşımızdakini önyargısız dinler ve anlamaya çalışırız. Birbirimize, konum ayırt etmeden, saygılı, iyi niyetli ve ilgili davranırız. Üstlerimizden aldığımız yetkiyi, zamanında ve doğru kullanırız. 

Planlı, organize ve düzenli çalışırız.  Planlı çalışmanın iş hayatındaki faydasının pahası biçilemez. Bu şekilde hem zamandan kazanabilir, önceliklerimizi belirleyebilir, hatayı ve unutmaları minimuma indiririz. Bu durum da işinize gerçek bir verim olarak geri dönmektedir. 

Yenilikçilik: Yenilikçiliğin özünde bireyin zihinsel kalıpları kırarak, önyargılardan kurtularak bütün konulara yeni bir gözle bakabilmesi yatmaktadır. Karşılaşılan konulara karşı sürekli farklı bir gözle bakabilmek ve kolay cevapların ötesine geçerek katma değer üretmeye çalışmak bizim farklılığımızın temelini oluşturmaktadır.

Değer Katma: İşimize değer katmanın öneminin farkındayız ve bunu destekleyici ortamlar yaratırız. Sorumluluk alanımıza olduğu kadar bütüne de değer katan önerilerimiz vardır. Bizim fark yaratan güçlü yanımız şirketimize ve müşterilerimize duyduğumuz aidiyettir.

Saygı:  Çalışanlarımıza, iş arkadaşlarımıza, yöneticilerimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize saygı gösteririz. Tüm görüşlere, fikirlere, inançlara ve değerlere saygılıyız .Zamana, uzmanlık alanlarına ve bilgiye saygı gösteririz. Farklı kültürlerden bakış açılarına açığız. Toleranslıyız, hoşgörülüyüz ve mütevaziyiz.

Tüm Fe Grup üyeleri, iştirakleri ve çalışanları bu değerlerimize sadakat ile bağlıdır. 


Yorumlar - Yorum Yaz