Neden Fe Grup?

 Neden Fe Grup?

Fe Grup Hizmet Sektörünün üst düzey yöneticileri tarafından % 100 Türk Sermayesi ile kurulmuş ancak Dünya Standartlarında hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmadır.

Bu oluşumu kurarken ileride müşterilerimizin karşılaşabileceği sorunları düşünerek kendi içimizde yarattığımız olası senaryolarımız ve bu senaryolara karşılık ürettiğimiz çözümlerimizden yola çıktık ve yol haritamızı ve prensiplerimizi belirledik.

Yeni yaşam ve çalışma alanlarının bulunabilmesi esnasında olabilecek herşeyi sizin yerinize düşündük. Organizasyonlarınızı beraber hayal ettik ve gerçekleştirdik. 
Kişi ve kurumların ihtiyacı olan hizmetlerini farklı noktalardan alması yerine hepsini kendi bünyesinde verebilen bir kurum olma gayreti ile bugünlere geldik.
 


Neden Fe Grup? Çünkü;


 Beklenmedik sürprizler ile karşılaşmazsınız.


 Bizim için her müşteri özeldir. Her bir müşterimizin farklı istekleri ve farklı bakış pencereleri vardır. Müşterilerimizi etkin dinleriz. Müşterilerimizle empati kurar, onları anlarız. Müşterilerimize hızlı yanıt veririz. Müşterilerimizin öneri ve beklentilerini dikkate alırız. Müşterilerimiz ile uzun vadeli işbirliği yapar, aidiyet duygusu oluştururuz.

 Planlı, organize ve düzenli çalışırız.  Planlı çalışmanın iş hayatındaki faydasının pahası biçilemez. Bu şekilde hem zamandan kazanabilir, önceliklerimizi belirleyebilir, hatayı ve unutmaları minimuma indiririz. Bu durum da işinize gerçek bir verim olarak geri dönmektedir.

 İşimize değer katmanın öneminin farkındayız ve bunu destekleyici ortamlar yaratırız. Sorumluluk alanımıza olduğu kadar bütüne de değer katan önerilerimiz vardır. Bizim fark yaratan güçlü yanımız şirketimize ve müşterilerimize duyduğumuz aidiyettir.


Bizden almış olduğunuz bütün hizmetleri size vereceğimiz bir şifre ile internete bağlanabildiğiniz heryerden takip edebilir veya size özel müşteri temsilcinize istediğiniz zaman ulaşarak işleriniz ile ilgili güncel bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 Fe Grup almış olduğunuz hizmete ilişkin aylık raporları, hizmet güncellemelerini düzenli olarak size ulaştırır.ONLARIN HAKLI BİR NEDENİ VAR..
Bizi tercih eden müşterilerimizi görmek istermisiniz?

REFERANSLARIMIZ


Yorumlar - Yorum Yaz