Fe Grup Hakkında


 FE GRUP - BİZ KİMİZ?

Merhaba; 

Hizmet Sektörünün genç, dinamik ve her biri konularında uzman olan tecrübeli üst düzey yöneticilerinin 2010 Senesinde bir araya gelerek kurmuş oldukları Fe Grup ® günümüzde hizmet göstermiş olduğu pek çok sektörde söz hakkına sahip ve her geçen gün hızla gelişen ve büyüyen bir kuruluş haline gelmiş ve yapmış olduğu başarılı işler ile isminden söz ettirmeyi başarmıştır. 

Hizmet verdiğimiz sektörlerde uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Yoğun bir rekabet ortamında olan sektörümüzde firmamızın öncü kimliği ile varlığını sürdürebilmesi için rekabeti uluslararası standartlara uygun prensipler ve kalitede gerçekleştirmemiz gerektiğinin bilincinde olarak faaliyetlerimizi sürdürürken maliyetler artırılmadan müşteri memnuniyetinin yükseltilebilmesi için çalışmaktayız.

Hizmet kalitesimizin sürekliliğini korumak için müşterilerimizi bilinçlendirir ve müşterilerimizin sistem içerisinde etkin olarak yer almasını sağlayarak iş ortaklıklarımızı ölümsüz kılarız. Firmamız; eğitimli kadrosu, güçlü müşteri referansları ve sahip olduğu teknik alt yapı donanımı ile iddialı hedeflere sahiptir. Sektörümüzde başarının; yeterli bilgi birikimi, dürüstlük, organizasyon becerisi ve sağlıklı bir müşteri ilişkisini kurmaya bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde ve çalışmalarda başarıya ulaşabilmemiz bu kalite felsefesine hepimizin inanması ve gelişimine katkıda bulunmasıyla mümkün olacaktır.


Hedefimiz; Hizmet sektöründe Türkiye’de lider ve müşterilerinin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.


GÜNÜMÜZDE FE GRUP

Fe Grup yıllların bilgi birikimi, tecrübeli ekibi ve geniş hizmet yelpazesi ile 7 farklı hizmet sektörü ve 19 hizmet dalında başarılı hizmetler veren bir şirketler topluluğudur. BİZİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTERMİSİNİZ?

Hakkımızda çeşitli bilgiler içeren ağağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

NEDEN BİZ? / DEĞERLERİMİZ / REFERANSLARIMIZ

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.  

Yorumlar - Yorum Yaz