Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri
Bu hizmet Fe Grup | Property Management tarafından sağlanmaktadır.


Fe Grup Gayrimenkul Grubumuz
, firmamızın faaliyet göstermiş olduğu diğer sektörlerde hizmet verdiği pek çok müşterimiz tarafından gelen taleplerle 2010 senesinde kurulmuş bir hizmet grubumuzdur. Çeşitli konularda danışmanlık hizmetlerini yürütmüş olduğumuz müşterilerimizden gelen bu talepleri uygun karşılayarak faaliyete geçirdiğimiz bu bölümümüz günümüzde özellikle İstanbul başta olmak üzere ülkemizin pek çok yerinde etkin faaliyetlerini sürdüren ve franchise yöntemi ile her geçen gün büyüyen bir kuruluş haline dönüşmüştür.

Firmamızın devamlı gelişim prensibi ve uluslararası standartlarda hizmet kalitesi politikası ile hızla büyüyen Fe Grup Gayrimenkul Yönetim şirketimiz zaman içerisinde başlı başına bir şirket haline dönüşmüş ve kendi içerisinde de departmanlara ayrılarak kendi uzmanlık alanlarını oluşturmuş ve sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle Ticari Gayrimenkuller Grubu başta olmak üzere pek çok Şirket ve Kuruluşa hizmetler veren firmamız İnşaat firmaları ve Müteahhit Şirketler için hayata geçirdiği Proje Satış Ofisi Yönetimi ve Danışmanlığı Grubu ile de beğeni toplamış ve günümüzde iddialı referansları ile sektörde aranılan bir şirket olmuştur.

Şirketimiz ülkemizde çok yeni uygulanmaya başlayan ancak gelişmiş ülkelerde uygulamaları yapılan ve beğeni toplayan Kiralama Danışmanlığı Hizmeti'ni de 2015 senesinde müşterilerinin beğenisine sunmuş ve müşterilerinin takdirini toplamıştır.

Firmamız; günümüzde bir çok Bireysel ve Kurumsal müşterisinin Gayrimenkul konusundaki ihtiyaçlarına hızlı, kalıcı ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Her biri BROKER seviyesinde olan üst yönetim ekibimiz ve bağlı kadroları devamlı eğitim ve gelişim prensibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. 

Sizlere de gayrimenkullerinizin alımı, satımı ve kiralanması konularında profesyonel destek vermekten gurur duyacağız.KİŞİYE ÖZEL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI 

Günümüzde pek çok hizmet dalı kişiye özel hizmetler vermektedir. Bizler de tüketici olarak tarafımıza sunulan kişiye özel hizmetlerden memnuniyet duyarız. Örneğin, avukatımız, doktorumuz, sigortacımız, araba tamircimiz bizim için bize özel hizmetler verirler. Bizi tanırlar, isteklerimizi, istemediklerimizi, memnuniyetlerimizi, sıkıntılarımızı bilirler. Ve onlara her ihtiyacımız olduğunda tekrar tekrar konuşmaya isteklerimizi anlatmaya gerek kalmaz. Bizim ne istediğimizi bilirler ve uygularlar. 


Peki neden Kişiye Özel Gayrimenkul Danışmanımız olmasın? Her birimizin yolu zaman zaman bir Gayrimenkul Şirketine düşer, bir mülk alacağımız zaman veya mülkümüzü satacağımız kiralayacağımız zaman bir emlak firmasına mutlaka uğrarız ve bir Gayrimenkul Danışmanı bize yardımcı olur. Ancak her defasında yeniden isteklerimizi anlatmak zorunda kalırız, pek çok seçenek içinden bizden seçim yapmamız istenir. Ve genelde stresli bir durumdur. 

Bizler bu koşuşturmaya ve strese bir son vererek size Özel Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetimizi sunuyoruz. Günlük yaşamımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan emlak sektörüne farklı bir boyut farklı bir bakış açısı kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz. Sokak sokak dolaşıp ev aramaya, gazete  ve internet ilanlarını saatlerce incelemeye bir son veriyoruz. 

PEKİ BUNU NASIL YAPIYORUZ?

Yeni satın alım - kiralama ve taşınmalarda;

√ Öncelikle bizim için ÖZELSİNİZ sizi para kazanacağımız bir müşteri olarak düşünmeyiz. Sizi çok iyi dinleriz, sizinle empati kurarak isteklerinizi ve beklentilerinizi anlamaya çalışırız, Bütün talepleriniz kayıtlarımızda saklanır, böylece hata ve unutmaları minimuma indiririz. Bir dahaki ihtiyacınızda tekrar tekrar isteklerinizi anlatmak zorunda kalmazsınız.

√ Yeni bir mülke ihtiyacınız olduğu zaman bildiklerimiz ışığında hareket eder, size en uygun olan mülkü buluruz ve beğeninize sunarız. Sizin onayınız akabinde gerekli tüm yasal işlemler tarafımızdan takip edilir. 

√ Onayınız ile birlikte yeni mülkünüzde yapılması gerekli olan bütün tadilat, tamirat, onarım, boya badana, temizlik vb gibi zahmetli ve sıkıntılı işleri takip ederiz ve uygularız. 

√ Yeni mülkünüze gerekli olan Sigorta, Elektrik, Su, Doğalgaz vb abonelikler tarafımızdan takip edilerek sizi bu iş yükünden kurtarırız. 

√ Taşınma sürecinde; toplanma ve yeni mülke taşınma gerçekleşene kadar olan her adımda danışmanlık hizmetimiz devam eder, taşınmanın gerçekleşmesi için sizler adına Sigortalı Taşıma Firmaları ile görüşür, en uygun ve kaliteli hizmeti alarak eşyalarınızın naklini sağlarız.  

Bütün işlemleriniz bittikten sonra size yeni evinizde mutluluklar dileyerek ayrılırız.  

Mülkünüzü Satış ve Kiraya Verme Süreçlerinizde;

Mevcut mülklerinizi satarken ve kiraya verirken de size Özel Gayrimenkul Danışmanınız yanınızda.. 

√ Öncelikle mülkleriniz için bir analiz çalışması yapılarak fiyat planlaması ve diğer şartlar belirlenir. 

√ Mülkünüz için pazarlama ve satış faaliyetleri bütün ekibimiz tarafından takip edilir, uygun aday bulunduğu zaman size Özel Gayrimenkul Danışmanınız tarafından adayın istihbarat çalışması yapılarak uygunluğu araştırılır. 

√ Yapılan istihbarat neticesinde uygun olduğuna karar kılınan aday ile görüşmelerin yapılması sağlanır, gerekli anlaşmaların onaylanması akabinde gerekli prosedürler tarafımızdan takip edilerek sizlere rapor olarak sunulur.

Sizler kendi işlerinize konsantre olarak zaman kaybı yaşamadan almış olduğunuz bu hizmetin keyfini sürersiniz..
 0 Yorum - Yorum Yaz